TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

KaleUPS, güç elektroniği ve enerji alanında 13 yılı aşkın bilgi birikimi ve mühendislik altyapısıyla tüm müşterilerine; katma değeri yüksek, kaliteli, rekabetçi kesintisiz güç kaynağı çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Çerkezköy ve Çorlu'da konumlu bulunan grup şirketlerimizde toplam 16 personel istihdam edilmektedir. 

 

KaleUPS YÜKSEK ÜRÜN STOĞUYLA kendi öz malı olan toplam 300 m2 alanda SOCOMEC UPS/SOCOMEC ŞALT ürünlerinin Bölge Tek Yetkilisi olarak satış ve servis hizmetlerini vermektedir, ayrıca marka bağımsız her tip kesintisiz güç kaynağına servis ve bakım hizmeti verebilecek alt yapı ve mühendislik bilgi birikimine sahiptir. 

 

        (Çorlu Şb.) KaleUPS olarak başlıca ürün ve hizmet portföyümüz;

   

      (Çerkezköy Mrk.) Polar Elektronik olarak başlıca ürün ve hizmet portföyümüz;

   

      (Çerkezköy Şb.) Polar Makina olarak başlıca ürün ve hizmet portföyümüz;

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Vizyonumuz, “müşterilerimize faydalı ürünler” vizyonu doğrultusunda odaklandığımız güç elektroniği işinde, bölgemiznin en büyük kesintisiz güç kaynağı şirketi olmaktır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz kesimlere büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak müşterilerimiz için faydalı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde,dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Misyonumuz, “müşterilerimize faydalı ürünler” vizyonu doğrultusunda odaklandığımız güç elektroniği işinde, bölgemiznin en büyük kesintisiz güç kaynağı şirketi olmaktır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz kesimlere büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak müşterilerimiz için faydalı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde,dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.

Son olarak...

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz kesimlere büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak müşterilerimiz için faydalı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde,dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.